Naujausias dienoraščio įrašas: 2023-09-08

Sveiki ;)

Sapnai yra tarsi mikroskopas, pro kurį mes žvelgiame į užslėptus sielos išgyvenimus. Palyginti nereikšminga tendencija iš sudėtingos troškimų ir baimių visumos sapne gali būti parodyta tokia pat svarbi, kaip ir kita, kuri sapno autoriaus psichinėje sistemoje yra daug reikšmingesnė.

Erich Fromm
Laimos sapnai

Iš tikrųjų sapnai, yra gan paslaptingas bei mistinis dalykas. Dažnai tyrinėju savo sapnus, nes tai gan įdomu... kartais pataikau, kartais nee.. deja, kartais sapnų tyrinėjimas pareikalauja perdaug laiko, kurio vis dažniau pritrūksta. Bet vertėtų nepamiršti, kad reikia atrasti savo aiškinimo metodiką, atrasti savus sapnų simbolius ir aišku, visų pirma gerai perprasti save... kad, galėtum perprasti sapnus ir suprasti ką nori pasakyti mūsų pasamonė, mums patiems. Ir sakyčiau, savotiškai laimingi tie žmogučiai, kurie perpranta savo sapnus bei supaprastina ypač.. savo emocinį pasaulį..

Aišku, dalis beskaitančių šias eilutes pagalvos, tad kaip juos perprasti? Žinot, ko gero vienintelis būdas - kuo dažniau nagrinėtis bei užsirašinėti sapnus, bei stebėti dėsningumus. Taip atrasit savo simbolius. O orientyrui siūlau naudotis mano Laimos sapnininku.

Sakoma, sapnai parodo kuo žmogus gyvena... Taigi, mano sapnai... bei mano gyvenimas arba tiesiog mano sapnų dienoraštis :)

Tačiau, galite įkelti ir jūs savo sapnų pasakojimus, pagal galimybes.. perskaitysiu bei įkelsiu arba savo trumpą komentarą arba nurodysiu orientyrinius sapnų simbolių reikšmes, jums tereiks sapno reikšmę susidėlioti :).

[Laima]

Daugiau apie sapnus, ieškokit sapnų svetainėje www.sapnai.net »