Trobos užsienyjeSapnuota: 2013-08-09

S a p n u o t o j o  k o m e n t a r a i:  Aš puikiai moku save įtikinėt, todėl daug emocijų laikau užslėptas nuo pačios savęs, aš manau, kad sapnas atspindi mano emocijas ir jai gerb. Laima man padėtų išsiaiškinti apie sapno reikšmę, man būtų lengviau priimti sprendimus. Laikau šį sapną labai svarbiu, nes jis buvo labai ryškus, tikroviškas, ilgas ir su labai stipriomis emocijomis, kurios neduoda ramybės iki šiol. Man labai svarbu daugiau sužinoti apie šį sapną. Sapnininke išsianalizavau visus sapne regetus daiktus, simbolius, emocijas, bet man labai reikia vientisumo.

Sapnuoju, kad turiu mylimąjį, kuris užaugo vaikų globos namuose, paveldėjo turtus, bet mirė ir paliko man savo tėvų ir senelių namus. Tas turtas, tai du apgriuvę seni seni mediniai namukai (bet labai jaukūs, kaip iš pasakos) prie ežero. Vos išėjus iš namo patenki ant seno aplūžusio medinio tiltuko, prie kurio pririšta sena medinė valtis, tik ta valtimi galima pasiekti kitą namuką ir visą kaimelį. Taigi namukai visiškai atskirti vienas nuo kito ir nuo civilizacijos dideliu ežerų be matomų krantų. Aš apsisprendžiu, kad noriu gyventi mylimojo tėvų name ir būtinai viena (nes ten ateina daug prisiminimų, vaizdinių, aš labai ilgiuosi mylimojo ir visur jo ieškau, tame senam aplūžusiam namuke ir kamuoja žiauri neviltis nes aš puikiai žinau, kad jo nėra, bet man vien jau ieškoti gera, išvis tame namuke su romantiškais prisiminimais yra labai gera ir jauku, nors pats namas baisus ir senas), o mylimojo senelių namuose norėjau apgyvendinti savo mamą, bet ji labai prieš, ji nenori, ji įkalbinėja mane važiuoti į Lietuvą, o aš visą sapną isterikuoju dėl to, plaukioju ta valtele, vaikštau po tuos namus, prisimenu vaizdus, kai mano mylimasis dar vaikas yra vaikų globos namuose. Tik vieną kartą buvau už ežero ribų, tada teta mane įkalbinėjo grįžti vaikščiojome po auksinius javų laukus, o man taip norėjosi greičiau grįžt į namuką. Viso sapno pagrindinė emocija ilgesys...

-------------------------------

S a v i j a u t a  p r a b u d u s: Labai norėjosi tęsti sapną, pažiūrėti kas toliau, buvo labai įdomu, jaučiausi beviltiškai, kad neviską pilnai atsimenu ir t.t. Kasdien kažką sapnuoju, bet šitas sapnas man neduoda ramybės. Negaliu jo pamiršti, ilgiuosi to sapno kaip sapne mylimojo. Tas sapnas lyg koks sadomazochistinis malonumas smegenims.. Nežinau kaip tai paaiškinti.

Ieva